DUCATI MONSTER 696

Kategori: , Product ID: 17939

Përshkrim

PHOTO-2021-06-07-10-08-51 (1)
PHOTO-2021-06-07-10-08-51 (2)
PHOTO-2021-06-07-10-08-52 (1)
PHOTO-2021-06-07-10-08-52 (2)
PHOTO-2021-06-07-10-08-52 (3)
PHOTO-2021-06-07-10-08-53
PHOTO-2021-06-07-10-08-53 (1)
PHOTO-2021-06-07-10-08-52 (4)
1 2

Viti i prodhimit:2013

Viti i pare i regjistrimit: Dhjetor 2015

Kilometrazhi: 11.615 Km

Pronari i pare: I blere ne koncesionar Ducati, Itali

Sistemi alarmit me 2 pulte Ducati origjinal, parafango e pare karbon, ndaresja e serbatorit karbon, mbrojteset e marmitave karbon, mbrojteset anesore karbon, mbulesa anesore e marmites karbon, mbrojtesja e leves se frenit te dores Barracuda, leva e frenit dhe friksionit MZS, shala Comfort ( lekure e punuar me dore) 2 pasqyra Barracuda Sport ( te perfshira), drita e targes LED, llampt e fenerit Philips 120%, leva e marshit dhe e frenit metalike Sport (kundra thyerjes).

Te tjera: Sherbimet e para te kryera ne koncesionar DUCATI, Itali. Gomat e reja, vaji dhe filtrat e sapo nderruar, ferroatat (para dhe pas) te reja, bateria e re (Prill 2020).

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DUCATI MONSTER 696”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *