Yamaha TDM 900

Kategori: , Product ID: 17958

Përshkrim

Viti i prodhimit: 2005

Pershkrim: Me dokumente te paguara deri ne Qershor. Ne gjendje shume te mire Full me Extra. Xham para extra, marmita race guns te reja, amortizatoret te yamaha r1 te vitit 2010. Disqe dhe goma te yamahha R1, frena radiale me pompe brembo dhe tuba inox me porosi. Doreza dhe levat extra, plugu extra, shala e veshur me porosi, targa me porosi BB808. Ne lejen e qarkullimit eshte shenuar 30kw keshtu qe mund te jepet me patent A2.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Yamaha TDM 900”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *